Instrukcja obsługi platformy

Jak przystąpić do Platformy ProsumentPRO

Platforma ProsumentPRO powstała by ułatwić realizację projektów instalacji produkcji i ograniczania zużycia energii. Dzięki wparciu systemu CRM koordynuje współpracę wszystkich uczestników procesu: agentów sprzedażowych, instalatorów, specjalistów dotacyjnych i przetargowych, producentów sprzętu, projektantów, dystrybutorów sprzętu, centra logistyczne, firmy ubezpieczeniowe oraz Gminy.

Rejestracja Partnera

Jeżeli chcą Państwo dołączyć do naszego zespołu jako partner, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego zamieszczonego w zakładce „Zostań partnerem”. Po jego wysłaniu na adres mailowy podany w formularzu, przesłane zostaną dane logowania do systemu. Od tego momentu będą Państwo na bieżąco powiadamiani o aktualnych zleceniach oraz będą Państwo nadzorować postęp projektów.

Zgłoszenie instalacji

Jeżeli chcą Państwo otrzymać dofinansowanie na mikroinstalację lub innego rodzaju inwestycję pro-ekologiczną, prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się w zakładce „Zapytanie ofertowe". O Państwa zgłoszeniu zostaną poinformowani wszyscy uczestnicy procesu, którzy od tego momentu rozpoczną proces pozyskania finansowania i realizacji zamierzeń Państwa projektu.